Kategoriler
 DİĞER
 VEFAT EDENLER
 İCRAATLAR
 HİSARCIK
 BAŞKAN

 Haber İstatistik
Toplam Kategori :  5
Toplam Haber :  56
Toplam Yorum :  0

 En Hit Haberler
 Başkan Çalışkan'dan Hoş... 2863
 Başkan Çalışkan'dan Bay... 2739
 KANAL HİSARCIK PROJESİ ... 2642
 İlçemize Yeni Toplu Taş... 2622
 29 Ekim Cumhuriyet Bayr... 2507
 Hisarcık Belediyespor L... 2398
 Futbol Sahasına Senteti... 2343
 Kuvvetli Lodos İçin Kri... 2268
 Fatih Çalışkan'dan 18 M... 2261
 Başkan Çalışkan'dan Teb... 2140
Termal Turizmin Merkezi Olma Yolunda Dev Bir Adım Daha Attık | Hisarcık Belediye Başkanlığı
 Termal Turizmin Merkezi Olma Yolunda Dev Bir Adım Daha Attık
 Tarih: 4.5.2014 0 Ekleyen: admin | 1773 kez okundu 0 Yorum

 


Hisarcık Kaymakamlığımız ve Belediyemizin ortak olarak hazırladığı “Hisarcık'ta Sürdürülebilir Termal Turizm” adlı proje Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından uygun görülerek onaylandı.


Hisarcık  Kaymakamlığımız ve Belediyemizin ortak olarak hazırladığı “Hisarcık'ta Sürdürülebilir Termal Turizm” adlı proje Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından uygun görülerek onaylandı. 
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Zafer Kalkınma Ajansının 2013 yılında ilan ettiği Turizm, Enerji ve Çevre Altyapı Mali Destek Programı (TEÇDP) proje çağrısı kapsamında Kaymakamlık ile Belediyenin ortak olarak hazırladığı 558 bin 770 TL bütçeli  “Hisarcık'ta Sürdürülebilir Termal Turizm” adlı projenin Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazandığını söyledi.
Çalışkan,“Yüzde 64’ü Zafer Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilecek proje kapsamında Hisarcık’ta termal turizmin gelişmesi için altyapı, tesis yapımı, yenilenebilir enerji kullanımı ve tanıtım faaliyetleri yapılacak. Bu proje ile ilçemizin termal turizm alanında gelişmesi ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunması amaçlanmaktadır. Bu projenin ilçemize kazandırılmasına katkıda bulunan Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kuruluna, Kütahya Milletvekillerimize, Valimiz Şerif Yılmaz’a, Kaymakamımız Fethi Savran’a, ayrıca projenin hazırlanmasına öncülük eden  Kaymakamlığımız Proje Koordinasyon Birimine çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

 

Kaynak:

 Etiketler:  Termal , Turizmin , Merkezi , Olma , Yolunda , Dev , Bir , Adım , Daha , Attık , 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Copyright © 2012  Hisarcık Belediye Başkanlığı   Tüm Hakları Saklıdır. 
  Telefon : 0 (274) 481 3085   Faks : 0 (274) 481 3151   E-Posta : info@hisarcik.bel.tr  Adres : Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Meydanı No: 12 Hisarcık / KÜTAHYA
Kütahya Webtasarım
Ahmet AKBULUT